İncili tesettür gelinlik modelleri

Kapalı bayanların gelinlik tercihleri arasında önemli bir yer tutan inci süslemeli gelinlikler bu sene de trend olarak tesettür modacıları tarafından tavsiye ediliyor. Özellikle düz kesim gelinlikleri çok şık gösteren inci taş süslemeleri, özel olarak tasarlanabildiği gibi, gelinlik satış mağazalarındaki hazır modellerde de mevcuttur. Tesettür giyiminin son yıllarda bu denli ilgi görmesi, gelinlik tasarımcılarını da koleksiyonlarına […]

İncili tesettür gelinlik modelleri

Kapalı bayanların gelinlik tercihleri arasında önemli bir yer tutan inci süslemeli gelinlikler bu sene de trend olarak tesettür modacıları tarafından tavsiye ediliyor. Özellikle düz kesim gelinlikleri çok şık gösteren inci taş süslemeleri, özel olarak tasarlanabildiği gibi, gelinlik satış mağazalarındaki hazır modellerde de mevcuttur. Tesettür giyiminin son yıllarda bu denli ilgi görmesi, gelinlik tasarımcılarını da koleksiyonlarına tesettürlü gelinlik modellerini eklemeye ve her sezon yeni modeller tasarlamaya götürdü.

 

İnci taş süslemeleri gelinliğin türban kısmında yoğunlaşabildiği gibi, omuz ve bel hizalarında da desenli olarak yerleştirilebiliyor. Işıl, ışıl parlamak ve gecenin her an ilgi odağı olmak isteyen gelinlere bu modelleri şiddetle tavsiye ediyoruz. En özel gününüz için yalnızca bir defa giyeceğiniz gelinliğinizi en değerli taşlardan olan incilerle tamamlayıp güzelliğinizi ve şıklığınızı bir adım daha öteye taşıyabilirsiniz. Tesettürlü gelinler için moda dergilerinde de ön plana bu modeller çıkmakta ve trend gösterilmektedir. Aşağıda sizler için incili tesettür gelinlikler için birbirinden şık örnek modelleri inceleyebilirsiniz.

 


Etiketler: , , ,

YORUMLARBir Cevap Yazın

Amerika sokak modası 2014

Amerika sokak modası 2014

2014 yılı sokak modası nasıl olacak diye sorular yöneltilmekte.Sizlere Avrupa ve Amerikadan kesitlerle uyarladığım › Yazının Devamı ..

Yeni örgü giyim trendleri

Yeni örgü giyim trendleri

Kış aylarında soğuklardan yakındığımız şu günlerde, örgü giyim modellerini sıkça tercih ediyor ve modaya da › Yazının Devamı ..

Sosyal

Sen de yazı gönder!

Günün Kombinasyon Önerisi